واحد محیط زیست شرکت پتروشیمی ایلام در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست که ششم تا نهم اسفند در تهران برگزارشد، دستاوردهای حوزه زیست محیطی این شرکت را در قالب نمایشگاه عرضه کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی ایلام ، در این نمایشگاه که با حضور همه‌ی استان‌های کشور برگزار ‌شد، شرکت ها و ارگان هایی که فعالیت آنها مرتبط با حوزه های محیط زیست ، انرژی های نو و تجدیدپذیر است شرکت کردند که واحد محیط زیست ایلام نیز با یک غرفه در این نمایشگاه حضور داشت.

مهندس فرهاد دانشی؛ مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام در جریان بازدید از نمایشگاه و غرفه‌ی محیط زیست ایلام اظهار داشت:  نمایشگاه محیط زیست بزرگترین رویداد در عرصه‌ی تولید و عرضه‌ی خدمات مرتبط با حوزه‌ی زیست محیطی است که هر سال با حضور چشمگیر دست اندرکاران این حوزه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

وی افزود: شرکت پتروشیمی ایلام نیز در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت را برای علاقمندان عرضه نمود و فرصتی مناسبی را برای تبادل نظر و تعامل بیشتر در اختیار شرکت کنندگان قرار داد و تجربه‌ی خوبی را در اختیار واحد محیط زیست پتروشیمی ایلام قرار داد.

مهندس دانشی با اشاره به اینکه پتروشیمی ایلام در حوزه‌‌ی محیط زیست جزو صنایع سبز کشور محسوب می‌شود افزود:تمام تلاش مجموعه در راستای اخذ و بکارگیری بروز ترین دانش‌ فنی روز در حوزه‌ی محیط زیست است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × سه =

خانه درباره ماتماس با ما